Zmiana terminu spotkania panelowego w Cieszynie

Główny Instytut Górnictwa, Urząd Miejski w Cieszynie oraz Zamek Cieszyn informują, iż ze względów organizacyjnych termin spotkania panelowego organizowanego w ramach projektu systemowego pn. „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych” uległ zmianie.

Dlatego też organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w spotkaniu w terminie 09 czerwca 2015 r. w godz. od 10.00 do 13.00. w Zamku Cieszyn (ul. Zamkowa 3)

Spotkanie ma na celu wspólne przedyskutowanie doświadczeń w zakresie budowania relacji i współpracy pomiędzy sektorem przedsiębiorstw, sektorem B+R oraz jednostkami samorządu terytorialnego, a także wskazanie potencjalnych rozwiązań innowacyjnych w obszarze ochrony środowiska.

Projekt systemowy, którego liderem jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, realizowany jest w ramach Poddziałania 8.1.2 "Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie"  Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w Województwie Śląskim współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym celem projektu jest rozwój potencjału technologicznego i innowacyjnego regionu poprzez budowanie przewagi konkurencyjnej województwa opartej na programowaniu zmian gospodarczych na poziomie lokalnym, a realizowane spotkania panelowe są elementem procesu przygotowania do okresu programowania 2014 - 2020, gdzie współpraca pomiędzy sferą administracji – nauki – przedsiębiorstw jest wskazana jako kluczowa do realizacji celów rozwojowych regionu.

Prosimy o zgłaszanie się na spotkanie do dnia 02 czerwca 2015 r.:

-          drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

-          pod numer telefonu: (32) 259 22 07

 

 

Załączniki:

 

- Program spotkania

 

- Formularz zgłoszeniowy